Kontaktuppgifter


Adress

Hornsgatan 15
118 46 Stockholm

Telefon

08-410 55 700

Epost

info@middlecon.se

Vägbeskrivning

Från söder med bil
Vid resa från söderort så sväng av sista avfarten i söderledstunneln mot Slussen. När du har lämnat tunneln så sväng vänster. Då befinner du dig på Hornsgatan. Sväng i första korsningen till vänster. Hornsgatan 15 ligger rakt fram, i samma hus som Saturnus Konferenser.

 

Från Norr med bil
Vid resa från norrort så kör av till höger precis innan infarten till söderledstunneln. Vägen gör en U-sväng inne i tunneln till vänster. När du lämnat tunneln så svänger du vänster och befinner dig nu på Söder Mälarstrand. Fortsätt ett par hundra meter och sväng vänster upp för en backe på Monteliusvägen. Vid korsningen Hornsgatan/Monteliusvägen så svänger du vänster. Fortsätt tills du precis har kört förbi Maria Magdalenakyrkan på höger sida. Sväng höger in och Hornsgatan 15 ligger rakt fram, i samma hus som Saturnus Konferenser.

 

Kommunalt
Åk med tunnelbanan till Slussen. Gå upp mot Södermalmstorg. Precis utanför dörrarna tar du vänster upp för en backe och korsar Götgatan. Fortsätt rakt fram tills du inte kan komma längre. På vänster sidan har du nu Hornsgatan 15, i samma hus som Saturnus Konferenser.

Anställda - Berry ÖsterlundBerry Österlund
VD / Pre-sale
+46 732 314 300 
berry@middlecon.se

Anställda - Bård HakkestadBård Hakkestad
Försäljningschef
+46 732 314 303
bard@middlecon.se

Anställda - Jan NilssonJan Nilsson
Säljare
+46 732 314 304
jan@middlecon.se 

Anställda - Peter BjelvertPeter Bjelvert
Konsult
+46 761 993 636
peter@middlecon.se 

Anställda - Emma LeskoEmma Lesko
Ekonomi
+46 732 314 302
emma@middlecon.se

Anställd - Ingen bildBruce Cullen
Konsult
+46 723 987 639
bruce@middlecon.se 

Anställda - Gustaf AndreassonGustaf Andreasson
Konsult
+46 732 314 301
gustaf@middlecon.se 

Anställda - Jonas ÖhlenJonas Öhlen
Konsult
+46 732 314 305
jonas@middlecon.se 

Anställda - Sofie LarssonSofie Larsson
Säljare
+46 732 314 306
sofie@middlecon.se