Kontaktuppgifter


Adress

Saltmätargatan 8A
113 59 Stockholm

Telefon

08-410 55 700

Epost

info@middlecon.se

 

Vägbeskrivning

Från söder med bil
Vid resa från söderort så kör igenom Söderledstunneln och fortsätt in i Klaratunneln. I Klaratunneln skall du köra mot utfarten till Sveavägen. Väl på Sveavägen så fortsätter du rakt fram tills du har passerat kyrkan på vänster sida. Efter det så svänger du vänster in på Tegnérgatan och sedan har du Saltmätargatan till höger i första korsningen.

 

Från Norr med bil
Vid resa från norrort så sikta mot Sveavägen och kör denna söderut. När du har passerat en av Sats träningslokaler på höger sida och har ett Coop på vänster sida så svänger du själv höger upp på Tegnérgatan och sedan har du Saltmätargatan till höger i första korsningen.

 

Kommunalt
Åk med tunnelbanan Rådmansgatan. Välj den södra uppgången, och när du har passerat spärrarna så tar du uppgången till höger. När du kommit upp i gatuplan så svänger du vänster och upp för en liten backe på Rådmansgatan. I första korsningen svänger du vänster och du befinner dig nu på Saltmätargatan. Vårt kontor finns ca 100m från korsningen på vänster sida.

Anställda - Berry ÖsterlundBerry Österlund
VD / Pre-sale
+46 732 314 300 
berry@middlecon.se

Anställda - Bård HakkestadBård Hakkestad
Försäljningschef
+46 732 314 303
bard@middlecon.se

Anställda - Jan NilssonJan Nilsson
Säljare
+46 732 314 304
jan@middlecon.se 

Anställda - Peter BjelvertPeter Bjelvert
Konsult
+46 761 993 636
peter@middlecon.se 

Kaleida Willén.jpegKaleida Willén
Ekonomi- och marknadsassistent
+46 732 314 302
kaleida@middlecon.se

Anställd - Ingen bildBruce Cullen
Konsult
+46 723 987 639
bruce@middlecon.se 

Anställda - Gustaf AndreassonGustaf Andreasson
Konsult
+46 732 314 301
gustaf@middlecon.se 

Anställda - Jonas ÖhlenJonas Öhlen
Konsult
+46 732 314 305
jonas@middlecon.se 

Anställda - Sofie LarssonSofie Larsson
Säljare
+46 732 314 306
sofie@middlecon.se

Anställd - Ingen bildChristopher Poulain
Säljare
+46 732 314 307
christopher@middlecon.se